ТВІЙ HOUSE
ТВІЙ HOUSE
Ирпень
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (3)

  • ТВІЙ HOUSE
    50 500 $
    1 229 $/м²

    Соборная ул., 2-К/47

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Набережная ЖК Олимп
    2 комнаты
    41.1 / 22.4 / 16 м²
    этаж 2 из 10
    2023 год постройки
    сегодня
    ЖК Олімп-2 вул. Соборна, 2К/47 Продається затишна 2-кімнатна квартира з продуманим плануванням. Квартира має дві окремі кімнати та простору кухню-студію, де зручно проводити час із родиною або приймати гостей. Окрема гардеробна дозволяє організувати зберігання речей і зберегти простір у кімнатах. Поверх — 2. Балкон — засклена лоджія. У квартирі індивідуальне газове опалення (газовий котел), що дозволяє самостійно контролювати комфортну температуру та витрати на опалення. Встановлений кондиціонер та закладена траса під нього входять у вартість. Поруч із квартирою є кладова площею 2,3 м². Вартість обговорюється окремо. Квартира підходить під усі державні програми. Житловий комплекс розт...
    Риелтор
  • ТВІЙ HOUSE
    95 000 $
    1 979 $/м²

    Университетская ул., 3/11

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Відеотур Сквер Центральный ЖК City Park
    2 комнаты
    48 / 30 / 14 м²
    этаж 10 из 17
    2019 год постройки
    сегодня
    Ірпінь, ЖК Сіті Парк Стильна 2-кімнатна квартира з новим сучасним ремонтом — готова для комфортного життя без додаткових вкладень. Площа 48 м² 10/16 поверх Новий якісний ремонт Будинок з автономністю: котельня з генератором, ліфти працюють навіть при відключеннях Сучасний житловий комплекс з гарною територією та інфраструктурою Квартира світла, затишна та продумана для комфортного проживання. Ідеальний варіант як для себе, так і під інвестицію. Оформлення лише 2% Для запису на перегляд та уточнення деталей Телефонуйте
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • ТВІЙ HOUSE
    125 000 $
    1 689 $/м²

    Українська ул., 83б к.1-5

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Відеотур Парк Дубки ЖК Версаль Парк
    2 комнаты
    74 / 28 / 26 м²
    этаж 5 из 16
    2016 год постройки
    вчера
    Ірпінь | ЖК «Версаль Парк» Євро-3 кімнатна квартира з повною комплектацією! Площа: 74 м² - шикарна кухня-вітальня та дві окремі кімнати Середній гарний Поверх: 5/9 Можна під постанову та сертифікат Планування та комфорт: Простора кухня-вітальня з розкладним диваном Дві окремі кімнати Двоспальне ліжко в спальні Дворівневе ліжко в дитячій 2 санвузли Балкон Оснащення: • Індивідуальне газове опалення • Тепла підлога • 3 кондиціонери • Пральна машина • Сушильна машина • Посудомийна машина Квартира повністю укомплектована під ключ – заходь і живи без додаткових витрат ЖК «Версаль Парк» – закрита територія, зручна локація, поруч вся необхідна інфраструктура.
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.